Izolacje papowe są szeroko stosowane w budownictwie (przemysłowym, handlowym, instytucjonalnym, mieszkaniowym) oraz w inżynierii lądowej, dla zapewnienia maksymalnej hydroizolacji dachów, ścian, fundamentów, mostów, parkingów i wszystkich innych struktur wymagających ochrony przeciwwodnej

Coraz większą popularnością cieszą się papy termozgrzewalne, zastępując te tradycyjne, klejone lepikiem. Papy termozgrzewalne należą do pap nowej generacji, charakteryzują się zdecydowanie lepszymi właściwościami użytkowymi w stosunku do pap tradycyjnych. Są produkowane w oparciu o asfalty przemysłowe o podwyższonych parametrach, na bazie osnów wykonanych z welonu szklanego, tkaniny szklanej lub włókniny poliestrowej.

Papy mają budowę warstwową. Ich rdzeniem jest osnowa, obustronnie zabezpieczona warstwą zwykłego lub modyfikowanego bitumu, czyli czarnej masy asfaltowej. Na wierzchniej stronie papy może znajdować się posypka mineralna (np. z kruszywa bazaltowego) lub talk (chroni przed sklejaniem).

Szeroko współpracujemy z uznanymi na rynku dostawcami izolacji papowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, oraz materiałów doskonałej jakości jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.